BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mobilusis vėžys

Elektromagnetinės bangos ir melatoninas

parašė: eitututu · 2012-01-30 · Nėra komentarų

Mobilaus ryšio operatoriai ir mūsiškė Sveikatos apsaugos ministerija  nuolat mus įtikinėja, kad jei iš mobilaus ryšio siųstuvų sklindančios elektromagnetinės bangos nesukelia audinių įšilimo, jos yra visiškai nepavojingos. Tačiau mokslas kalba ką kita. Žmogus (kaip ir kitos būtybės)  išsivystė ir yra prisitaikęs prie natūralių- saulės, kosmoso skleidžiamų elektromagnetinių (EM) bangų. Regimoji šviesa taip pat yra tam tikro dažnio EM bangos. Mūsų organizmai reaguoja į tamsos-šviesos kaitą, ir tik tamsoje (be EM bangų poveikio) gaminasi labai svarbus hormonas- melatoninas. Apie melatonino vaidmenį mūsų organizmo veikloje skaitykite Homosanitus.lt straipsnyje.

Ir jei tame straipsnyje rašoma  “melatonino gamybą naktį (o jo gamybos pikas yra apie 2 valandą nakties) nutraukia vienintelis šviesos blyksnis į akis “, tai  elektromagnetinių bangų blyksnių- iš šalia pagalvės padėto mobilaus telefono per naktį būna ne vienas. O iš netoliese lovos esančių įjungtų elektros prietaisų,  bevielio ryšio įrangos, mobilaus ryšio  siųstuvų už lango  sklindančios elektromagnetinės bangos prilygsta  užžiebtai  lempai - organizmui “niekada nesutemsta”.

Mokslininkai tyrė melatonino kiekį žmonių ir gyvūnų, kurie gyvena šalia mobilaus ryšio bokštų. Tyrimai  buvo atliekami prieš siųstuvų įjungimą ir paskui. Nustatyta, kad poveikis  miego kokybei fiksuojamas, kai aplinkoje  vos virš 1 mikrovato/m2 (oficiali dabar galiojanti higienos norma leidžia 10 mikrovatų/cm2).

Vyksta valdžios palaimintas žmonių sveikatos naikinimas. O kaip kitaip ? Verslas moka. O kas moka, tas ir muziką užsako…Partijos parduoda žmonių miegą ir sveikatą. Nes mes jiems tai leidžiame. Abejingumu ir nuolankumu.

Pasitikėdami, kad kenksmingi  dalykai negali būti pardavinėjami, kol neištirtas poveikis sveikatai, žmonės šitokių bangų siųstuvų prisistato  ir  būstuose, nes “taip gyventi patogiau”.   Kokia to patogumo kaina?

Tyrimai  EMF/EMR Reduces Melatonin in Animals and People

http://electromagnetichealth.org/electromagnetic-health-blog/mice-proteome/

O  kiek atradimų dar laukia ateityje?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Visi įrašai0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą