BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mobilusis vėžys

Grėsmingas signalas

parašė: eitututu · 2011-10-06 · 2 komentarai

Dokumentinis režisieriaus T. Jabari filmas, apie radijo/mikrobangų dažnio spinduliuotės poveikį sveikatai. Filme žymiausi pasaulio mokslininkai pasakoja apie esamus nešiluminio-biologinio poveikio sveikatai įrodymus, apie nepakankamus saugos standartus. Paprasti žmonės, susidūrę su šia problema, pasakoja, kaip įvairių šalių valdantieji gina verslo interesus, pasmerkdami milijonus žmonių prievartiniam švitinimui, dozėmis, šimtus kartų viršijančiomis mokslo rekomenduojamas.
Paprastai žmonės, besinaudojantys mobiliuoju ryšiu, nesidomi, kaip tai veikia sveikatą, arba ignoruoja tą informaciją, galvodami, kad jiems tikrai niekas negresia, o net jau ir patiriamus sveikatos sutrikimo simptomus nesusieja su poveikiu. Šį filmą privalo pamatyti visi, kasdien prie savo smegenų laikantys mobiliuosius telefonus- mikrobangų siųstuvus, duodantys juos vaikams. Platinkite jį, siųskite savo draugams, tėvams, mokytojams ar šiaip pažįstamiems.
Pastaba: jei nematote lietuviškų titrų, spauskite CC video ekrano apačioje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Visi įrašai2 komentarai ↓

  •   Algirdas // 2011-11-08 @ 14:02

    diskreditacija.
    pavojų keliančias grėsmes derėtų parodyti ir leisti žmonėms apie tai žinoti, o padarius tokį skiedalą žiūrovai nuo tos problemos yra atstumiami. Susidaro įspūdis, kad tai pliurpalai ir niekalas. o pavojus yra realus …

  •   fotostudija vilniuje // 2013-01-18 @ 14:13

    idomus paskaityti, dekui.

palikti komentarą