BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mobilusis vėžys

Peticija

Pasirašyk peticiją: NESAUGIAM MOBILIAJAM RYŠIUI - GRIEŽTAS NE!

· 2009-06-25

KADANGI SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJAI NELABAI RŪPI MŪSŲ SVEIKATA,

MUMS PATIEMS TEKS JA PASIRŪPINTI.

PRISIDĖK PRIE TO, PASIRAŠYDAMAS ŠIĄ PETICIJĄ:

http://www.peticijos.lt/visos/2199


,,Dar šeštajame dešimtmetyje, kol nebuvo gerų radarų galios matuoklių, rusų kareiviai radarų spinduliuotės galią matuodavo taip: sugaudavo varną, triušį ar katę, pririšdavo prie karties ir iškeldavo prieš radaro anteną. Pagal tai, po kiek minučių jie nustipdavo, įvertindavo spinduliuotės galią.
Dauguma gyventojų, nesinaudojančių mobiliaisiais telefonais, tampa mikrobangų spinduliuotės įkaitais. Jie pasirinkimo laisvės neturi.
Taigi, nėra tokios biologinės funkcijos, kurios neveiktų net silpna, šiluminio poveikio nesukelianti elektromagnetinė spinduliuotė. Nors aplinka vis labiau teršiama elektromagnetiniais laukais, sprendimams įtaką daro ne moksliniai faktai, bet politikų ir valdininkų nuostatos. Daugiausia, ką mokslininkai gali padaryti, tai supažindinti visuomenę su galimais elektromagnetinės taršos pavojais. O žmonės gali pasirinkti - būti tarsi ta varna, kareivio pririšta prie karties, ar būti moksliškai raštingiems ir veikti politinius sprendimus.”

Prof. habil.dr. Jonas GRIGAS

daugiau informacijos:http://ausis.gf.vu.lt/mg/nr/2004/11/elaukai2.html

2020 metais nuo mobilaus ryšio telefono sukelto vėžio gali kentėti 2 milijardai žmonių

ANI/Business Wire India
2008, birželio 22 diena

Elektromagnetinė spinduliuotė, kurią iš esmės skleidžia mobilaus ryšio telefonai, mobilaus ryšio antenos, bokšteliai, stotys, perdavimo bokšteliai, mikrobangų krosnelės, bevielio ryšio prietaisai, sistemos ir įranga, lemia mirtinus ir žalingus sutrikimus.

NEW DELHI: Australijos Sveikatos Tyrimų Institutas skelbia, kad dėl milijardus kartų stipresnės elektromagnetinės spinduliuotės, kurią skleidžia milijardai mobilaus ryšio telefonų, internetas, intranetas ir bevielio duomenų perdavimo įrenginiai, beveik viena trečioji viso pasaulio populiacijos (apie du milijardai žmonių) be kitų sutrikimų, tokių kaip širdies negalavimai, impotencija, migrena ir epilepsija, kentės nuo ausų, akių ir smegenų vėžio.  Remiantis paskelbtais pranešimais, naudojant bet kokius bevielio ryšio prietaisus ar kitą įrangą, vaikų audiniai yra labiau linkę ir lengviau pažeidžiami, todėl jie neturėtų būti skatinami naudoti mobilaus ryšio telefonus.

Elektromagnetinė spinduliuotė, kurią iš esmės skleidžia mobilaus ryšio telefonai, mobilaus ryšio antenos, bokšteliai, stotys, perdavimo bokšteliai, mikrobangų krosnelės, bevielio ryšio prietaisai, sistemos ir įranga, lemia mirtinus ir žalingus sutrikimus.

Šį žalingą poveikį pakartotinai patikrino ir patvirtino didžiausios medicinos ir mokslo tyrimų įstaigos visame pasaulyje, įskaitant įvairių šalių sveikatos priežiūros ministerijas, Pasaulinę sveikatos organizaciją, o naujausiuose spaudos pranešimuose tai skelbia ir Indijos vyriausybė.

Pateiktame paveikslėlyje pateikiama informacija įrodo, kokius rimtus sveikatos sutrikimus lemia elektromagnetinė spinduliuotė (šaltinis: Suomijos Radiacijos ir branduolinės saugos tarnyba). Mobiliųjų telefonų skleidžiama elektromagnetinė spinduliuotė pažeidžia įvairias kūno ląsteles bei lemia nepagydomas ir mirtinas ligas.

NEBŪK VARNA - NETYLĖK, PASIRAŠYK PETICIJĄ !

Rodyk draugams

1 komentaras1 komentaras ↓

  •   Saras // 2014-01-17 @ 19:23

    sveiki,
    mane labai sudomino jusu zinios.
    noreciau su jumis susisiekti asmeniskai?

palikti komentarą